تاریخچه بدمینتون
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶
بدمینتون و آسیا
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶

ورزش بدمینتون به عنوان یک بازی شاداب و پرهیجان محبوبیت و طرفداران بسیاری را پیدا کرده­است. بازی بدمینتون سرعتی بوده و نیازمند استقامت، دقت، تعادل و تصمیم­گیری­های بسیار سریع می­باشد. این بازی در فضاهای بسته و باز انجام می­شود اما انجام بازی بدمینتون در فضای باز بدلیل وزن کم توپ که با کمترین نسیم انحراف پیدا می­کند،  از دقت کمتری برخوردار است. بازی بدمینتون به دلیل هیجان تحرکات و هم­چنین ظرفیت و دقت زیادی که دارد و به جهت رد بدل شدن سریع ضربات و امتیازات، تماشاچیان زیادی را به خود اختصاص داده است.

برای اولین بار قوانین این بازی در سال ۱۸۷۷ نوشته شد و در مدت چند سال شکل زمین بازی تغییراتی کرد تا در نهایت در سال ۱۹۰۱ زمین رسمی بدمینتون به شکل مستطیل فعلی تثبیت شد با گسترش این ورزش در میان کشورها، نیاز به وجود تشکیلات بین­المللی برای این ورزش حس شده. فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) در سال ۱۹۳۴ دایر شد و اکنون اداره­ی مرکزی آن در (کنت) انگلستان است.

انگلستان، فرانسه، ایرلند، هلند، اسکاتلند، کانادا، دانمارک، ولز و نیوزلند، این ۹ کشور نخستین بار زبان و اعضای این اتحادیه به شمار می­روند و در حال حاضر  BWF 15 کشور عضویت دارند.

بازی بدمینتون سریع­ترین باری انجام شده با راکت است، یک ضربه با قدرت به توپ بدمینتون باعث می­شود که توپ با سرعتی تقریباً ۳۰۰ کیلومتر در ساعت برسد. و در سطح حرفه­ای نیاز به سرعت، استراتژی، عکس­العمل و قدرت زیاد بازیکن دارد. بازیکنان حرفه­ای در یک مسابقه حدوداً دو کیلومتر در زمین طی می­کنند.
With special antiplagiarism https://pro-essay-writer.com/ programs we check all the texts for uniqueness.