آموزش گام به گام بدمینتون

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

تمرين حركت پا (shadow)

تمرين بدون توپي است كه براي حركت بازيكن در زمين و چرخش بدن مي باشد كه باعث بيشتر شدن سرعت بازيكن در زمين مي شود و اين تمرين را مي توان به تنهاي انجام داد

تمرين مولتي شاتل

يكي از بهترين و موثر ترين تمرين هاي بدمينتون مولتي شاتل مي باشد. كه مربي توپ ها را پرتاب مي كند و بازيكن توپ ها را بايد جواب بدهد. در اين نوع تمرين مربي مي تواند ١٠٠ نوع پخش توپ داشته باشد تا تمرين تكراري نشود.

تمرين مولتي شاتل

نوعي ديگر از تمارين مولتي شاتل اين نوع مي باشد. در بدمينتون مولتي شاتل بسيار مفيد بوده و هم باعث تقويت حركت پا مي شود و هم كنترل توپ را بسيار بالا مي برد. در اين ويديو تمرين مولتي شاتل ازاد را مي بينين.

تمرين (دراپ و اندرهند)

بازيكن مشكي در حال زدن ضربه ي دراپ (دراپ ضربه ايست كه از انتهاي زمين به جلوي زمين حريف زده مي شود) وبازيكن نارنجي در حال زدن ضربه ي اندرهند(اندرهند به ضربه اي گفته مي شود كه از جلوي زمين به انتهاي زمين حريف زده مي شود).